Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy dekarskie oraz handlowe i terenu województwa dolnośląskiego oraz ościennych. Ze swojej strony oferujemy wsparcie merytoryczne dotyczące pokryć dachowych.

Wszystkim chętnym jesteśmy w stanie zagwarantować cykl szkoleń liderów branży dachowo – budowlanej. Współpracujący z nami dekarze mieli możliwość poznać pełną ofertę produktową takich firm jak Creaton, Fakro, Velux, Fach-Went, Zambelli, Bogener, Erlus, CRH, Icopal. Organizowaliśmy wyjazdy do zakładów produkcyjnych aby każdy miał możliwość dogłębnego poznania produktów na których na co dzień pracuje. Wielokrotnie organizowaliśmy wyjazdy do Akademii Szkoleniowej Creaton gdzie nasi współpracownicy nabywali wiele unikatowych umiejętności w zakresie dekarstwa i elewacji.

Firmom handlowym oferujemy wsparcie przy sporządzaniu wycen dla klienta indywidualnego. Wsparcie tak merytoryczne (pomoc techniczna w zakresie doboru i zastosowania pokryć dachowych) jak i praktyczne (wyliczenia z projektów budowlanych, udostępnienie programów kalkulacyjnych).

Dekarzom oferujemy pełne wsparcie:
– logistyczne (transportu na budowę i rozładunek własnym taborem),
– merytoryczne (cykl szkoleń niezbędnych do uzyskania certyfikatów „Autoryzowanych wykonawców” największych producentów pokryć dachowych na świecie)
– marketingowe (wyposażenie ekip dekarskich w różnego rodzaju produkty: od ubrań
roboczych, przez drobne elementy wyposażenia po maszyny dekarskie)
– praktyczne (pomoc przy kalkulacjach pokryć dachowych)

Dzięki naszej polityce wiele firm monterskich oszczędza czas i pieniądze. Dzięki temu że posiadamy na placu bardzo duży przekrój modeli dachówek jesteśmy w stanie od ręki dostarczyć ewentualne brakujące elementy (konkurencja musi je zamówić i otrzymać od producenta).

Zapraszamy do współpracy!