O Nas

Virtus Dachy Lubin (a właściwie Virtus sp. z o.o.) powołany został do życia w połowie 2012 roku. Głównym celem firmy było stworzenie profesjonalnej hurtowni pokryć dachowych. 13 sierpnia 2012 po raz pierwszy otwarliśmy biuro sprzedaży w Lubinie przy ulicy Skłodowskiej-Curie 97. Już w pierwszym roku działalności znaleźliśmy się w pierwszej trójce nowych dystrybutorów Creaton w Polsce. Każdy kolejny rok to poszerzanie swojej oferty produktowej, zwiększanie wiedzy o pokryciach dachowych (tak w teorii jak w praktyce) oraz rozbudowa zaplecza magazynowego. W chwili obecnej (2023 rok) po zmianie adresu na ul: Przemysłową 14D w Lubinie (miało to miejsce w 2016 roku) na naszym placu magazynowym znajdą Państwo ponad 3000 palet dachówek 5 producentów pokryć dachowych. Ponadto oferujemy w ciągłej sprzedaży akcesoria dachowe (w tym okna dachowe, membrany, elementy montażowe, system odgromowy, komunikację dachową ), okna dachowe wiodących producentów (Velux, Fakro, Roto, Dakea).

Dla Państwa wygody zbudowaliśmy wystawkę z największym przekrojem pokryć dachowych w okolicy. Oprócz dachówek klinkierowych, ceramicznych i betonowych w wielu kształtach i kolorach, oferujemy płytki włóknocementowe Struktonit oraz dachówki ręcznie formowane

Pomimo rozbudowy oferty pozostaliśmy nadal hurtownią specjalistyczną aby każdy nasz klient miał dzięki temu najlepszą obsługę w zakresie szeroko rozumianych pokryć dachowych.

Te kilka lat obecności na rynku pozwoliło nam stać się regionalnymi liderami w wielu dziedzinach związanych z pokryciami dachowymi. Dzięki zaufaniu klientów z każdym dniem powiększamy swoją ofertę tak o same pokrycia dachowe jak i elementy uzupełniające. Nasza kadra uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu instalacji dachowych aby służyć Państwu radą i wsparciem przy wyborze właściwego dachu nad głową.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej nowej siedziby, w Lubinie przy ulicy Przemysłowej 14 D, gdzie przekonają się Państwo o bardzo bogatej ofercie dachów na każdy gust i każdą kieszeń.