Promocje

WYPRZEDAŻ

Zapraszamy do obejrzenia dachówki Creaton Klassik czarnaangoba (z delikatnym połyskiem) . Jest to bardzo modny odcień antracytu – zapraszamy do obejrzenia.

Karpiówka o kroju zaokrąglonym z linii KLASSIK to w naszej ofercie dachówka o największym zakresie zastosowania. To delikatna, skromna i właśnie dlatego ponadczasowa forma, która nadaje dachom klasycznego uroku. Karpiówka o kroju zaokrąglonym optycznie powiększa powierzchnię dachową i zapewnia bryle harmonijne wykończenie. Szeroki wachlarz barw i powierzchni dachówki pozwala zarówno w przypadku obiektów poddawanych renowacji, jak i nowych budynków na indywidualne rozwiązania w zakresie krycia połaci dachowych.

Tylko teraz Klassik czarna angoba w promocyjnej wyprzedażowej cenie!

Do wyczerpania zapasów cena 1,10 zł/szt netto!!!

Zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia dachówki Creaton Titania w kolorze kasztan glazura. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej czerwieni – zapraszamy do obejrzenia.

Wytworna i długowieczna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia fantastyczny efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

Cechy wyróżniające ten produkt pośród innych:

# Kąt nachylenia połaci 10° – 90° (bardzo szczelne pokrycie dachu)

# Bezdotykowy wypał

# Pięć mostków zamka bocznego

# Niewidoczne zamki

# Duży format dachówek

Atrakcyjna cena – do wyczerpania zapasów.

Zdjęcie powyżej: Klassik czarna angoba.

Zdjęcie poniżej: Titania kasztan glazura

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, które pomogą Tobie podjąć decyzję o Twoim poddaszu, wypełnij formularz VELUX i odbierz Poradnik z wyborem okien dachowych