Opinie

Henryk Świtoń

Solidna i profesjonalna obsługa ukierunkowana na rozwiązywanie problemów klienta. Dotrzymywane terminy realizowanych zamówień. Duża wiedza dotycząca oferowanych produktów i ich zastosowania technologicznego. Fachowe doradztwo. Firma godna polecenia.

 

maciej w. polkowice

FIRMA VIRTUS DACHY z siedziba w Lubinie (na przemysłowej) – jest najbardziej godnym polecenia partnerem z zakresu ceramicznych pokryć dachowych oraz wszelkich akcesorii i materiałów pomocniczych. Pełna fachowość indywidualne podejście do klienta oraz inwestycji. Terminowość oraz elastyczność na maksymalnym poziomie. MOIM OSOBISTYM ZDANIEM – JESLI DACH TO CREATON -JESLI CREATON TO TYLKO Z VIRTUS,A – naprawde polecam…
 
 
Łabęcki Grzegorz
bardzo miła obsługa duzy plus za doradztwo ,nie ma problemu za zwotem dachowek ktore zostały .polecam
 

Marcin H

Moja opinia o firmie jest bardzo dobra. Bardzo trudno znaleźć na tak dużym rynku budowlanym osób które tak konkretnie i rzeczowo współpracowałyby z klientem. Firma godna polecenia.
 

Drankiewicz Barbara Zbigniew

Fachowe i profesjonalne doradztwo. Miła obsługa.Dostawa towaru bez zastrzeżeń.Zwroty nadwyżek też bez -problemowe.Polecamy w/w firmę znajomym. Życzymy wielu klientów.

Waldek

Szybko sprawnie i profesjonalnie
 

Tomek Lubin

Przykład bardzo dobrze zorganizowanej hurtowni. Rzetelność, fachowe doradztwo, terminowe dostawy, sprzedawany materiał jakościowo sprawdzony poprzez doświadczenie i rozmowy z klientami. Polecam.

 

Karina – Polkowice

Rzetelna, elastyczna firma, fachowe doradztwo, bezproblemowe zwroty, terminowe dostawy, korzystne ceny – naprawdę firma godna polecenia.

Invest Paweł Sasin

Rzetelna i profesjonalna obsługa… gorąco polecam 🙂
 
Michał Łuszczewski
 
Polecam firmę w 100%, profesjonalna obsługa, ceny najniższe w regionie. Jestem bardzo zadowolony.
 
piotr140187
 
Kompleksowa obsługa w remoncie dachu, towar przywieziony na miejsce a po robocie zabrany który został. Nie ma problemu z potłuczonymi dachówkami. Gorąco polecam
 
Aga Bober
 
Firma profesjonalna, kontakt z właścicielami świetny. Kompleksowo zaopatrzą budowę. Zawsze służą radą i pomocą. Polecam.
 
Maślankiewicz
 
Kupiłem tutaj cały dach z wszystkimi akcesoriami. Ceny bardzo atrakcyjne, szybka wycena. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Mogę gorąco polecić.
 

Karina – Polkowice

Rzetelna, elastyczna firma, fachowe doradztwo, bezproblemowe zwroty, terminowe dostawy, korzystne ceny – naprawdę firma godna polecenia

Albin Majka

Polecam , miła i fachowa obsługa . Materiały na telefon , bez zbędnego kłopotu !

Anna Patoła

Miła i fachowa obsługa.Nie ma problemu z oddaniem towaru który został nie wykorzystany.Dachówka super.Szczerze polecam.

Marek Baliński

Lepiej nie można trafić, obsługa na najwyższym poziomie, wybór największy w regionie.

Po więcej opinii zapraszamy na nasz profil Google