Opinie

Virtus - Dachy Lubin 5 out of 5 based on 13 ratings. 13 user reviews.
Virtus - Dachy Lubin
Przykład bardzo dobrze zorganizowanej hurtowni. Rzetelność, fachowe doradztwo, terminowe dostawy, sprzedawany materiał jakościowo sprawdzony poprzez doświadczenie i rozmowy z klientami. Polecam.

Virtus - Dachy Lubin
Rzetelna, elastyczna firma, fachowe doradztwo, bezproblemowe zwroty, terminowe dostawy, korzystne ceny - naprawdę firma
godna polecenia.

Virtus - Dachy Lubin
Polecam , miła i fachowa obsługa . Materiały na telefon , bez zbędnego kłopotu !

Virtus - Dachy Lubin
Miła i fachowa obsługa.Nie ma problemu z oddaniem towaru który został nie wykorzystany.Dachówka super.Szczerze polecam.

Virtus - Dachy Lubin
Rzetelna i profesjonalna obsługa... gorąco polecam 🙂

Virtus - Dachy Lubin
FIRMA VIRTUS DACHY z siedziba w Lubinie (Przemysłowa przy obwodnicy) - jest najbardziej godnym polecenia partnerem z zakresu ceramicznych pokryć dachowych oraz wszelkich akcesorii i materiałów pomocniczych. Pełna fachowość indywidualne podejście do klienta oraz inwestycji. Terminowość oraz elastyczność na maksymalnym poziomie. MOIM OSOBISTYM ZDANIEM - JESLI DACH TO CREATON -JESLI CREATON TO TYLKO Z VIRTUS,A - naprawde polecam...

Virtus - Dachy Lubin
bardzo miła obsługa duzy plus za doradztwo ,nie ma problemu za zwotem dachowek ktore zostały .polecam

Virtus - Dachy Lubin
Moja opinia o firmie jest bardzo dobra. Bardzo trudno znaleźć na tak dużym rynku budowlanym osób które tak konkretnie i rzeczowo współpracowałyby z klientem. Firma godna polecenia.

Virtus - Dachy Lubin
Fachowe i profesjonalne doradztwo. Miła obsługa.Dostawa towaru bez zastrzeżeń.Zwroty nadwyżek też bez -problemowe.Polecamy w/w firmę znajomym. Życzymy wielu klientów.

Virtus - Dachy Lubin
Fachowa obsługa - mnie laikowi wytłumaczyli zrozumiale i dokładnie. Transport towaru na czas. Cena bardzo dobra (porównywałem w 4 różnych firmach).

Virtus - Dachy Lubin
Solidna i profesjonalna obsługa ukierunkowana na rozwiązywanie problemów klienta. Dotrzymywane terminy realizowanych zamówień. Duża wiedza dotycząca oferowanych produktów i ich zastosowania technologicznego. Fachowe doradztwo. Firma godna polecenia

Virtus - Dachy Lubin
Profesjinalna i szybka obsluga. Zamawiałem dachowke oraz kilka akcesoriów do dachu. Wielkim atutem jest możliwość dokonania zwrotu niewykorzystanego towaru. Wlasciciel to słowna i konkretną osoba. Ceny w miarę konkurencyjne. Transport do Wrocławia w dobrej cenie. Swietnie dokonany rozładunek wg. wskazań wykonawcy. Serdecznie polecam.

Virtus - Dachy Lubin
Firma w 100% godna polecenia! Pan Sławomir i Pani Barbara zawsze służą pomocą. Są fachowcami w swojej dziedzinie co da się wyczuć od razu. Od pierwszej wizyty wiedziałem, że to właśnie tej firmie zlecę zaopatrzenie swojej budowy w materiały. Wszystko było terminowo i profesjonalnie. Ceny najlepsze w rejonie do tego ogromny wybór materiałów. Doskonała współpraca z inwestorem jak i wykonawcą dachu. Gorąco polecam.

Virtus - Dachy Lubin
Po więcej komentarzy i ocen firmy Virtus zapraszamy na stronę google: