Nie wiesz jaki typ otwierania okna wybrać? Ten film pomoże Ci dokonać wyboru.


Od kilku lat Virtus Dachy Lubin współpracuje z firmą VELUX Polska. W chwili obecnej jesteśmy regionalnym liderem sprzedaży okien do poddaszy produkowanych przez firmę VELUX. VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Najbardziej popularne typy i rozmiary mamy dostępne od ręki – mowa tu oczywiście o 3-szybowych oknach z nowej oferty VELUX. Na magazynie mamy najpopularniejsze rozmiary tych okien w dwóch typach ram: jako drewno sosnowe lakierowane bezbarwnie oraz drewno powlekane poliuretanem (do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności) w obu systemach otwierania (górnym i dolnym).

Oferta

Górne czy dolne otwieranie ? A może sterowane elektrycznie? Wykorzystaj przestrzeń najlepiej jak możesz. Pod oknami dachowymi otwieranymi u góry możesz ustawiać meble bez obawy, że utrudnią one otwieranie i zamykanie okna. Obrotowe okna dachowe otwierane i zamykane klamką w dolnej części skrzydła zalecane są gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej. W pokoju dziennym, sypialni lub na klatce schodowej, możesz podnieść komfort użytkowania okien wybierając okna sterowane elektrycznie w systemie VELUX INTEGRA. Wybierz okna dachowe VELUX dopasowane do Twojego wnętrza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, które pomogą Tobie podjąć decyzję o Twoim poddaszu, wypełnij formularz VELUX i odbierz Poradnik z wyborem okien dachowychCzy już wiesz, co kupisz?

Nie wiesz jaki typ okna wybrać dla swojego wymarzonego domu? Ten film pomoże Ci dokonać wyboru.

Do każdej zakupionej rolety zewnętrznej oferujemy również montaż w pokryciu dachowym.
Po szczegóły zapraszamy do salonu sprzedaży.